Tolnak Nakliyat Logo telefon ikonu0352 503 08 61

Kurumsal

Yatırımlarınızı tehlikeye atmayın!

Tüm dünyaya yaptığımız gönderiler sayesinde lojistik sektöründe edindiğimiz 35 yıllık tecrübe ve 2017 yılında kurduğumuz yeni şirketimiz TOLNAK ULUSLARASI NAKLİYAT ile, taşımacılık alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Yüzlerce kurumsal firmanın uluslararası girişimleriyle büyümesinde seçtiği firma olmaktan ve verdiğimiz hizmetin en güzel ödülü olarak gösterdiğiniz güven ile gurur duyuyoruz. İşimize olan saygımız ve firmamıza olan güvenimizi, araç şöförlerimizden yöneticilerimize kadar tüm çalışanlarımızın gösterdiği özverili çalışmaya, dürüstlüğe ve sorumluluklarına sahip çıkmalarına borçluyuz.

Teslimatını tamamlamış bir aracımız

İşimize olan saygımız ve firmamıza olan güvenimizi, araç şöförlerimizden yöneticilerimize kadar tüm çalışanlarımızın gösterdiği özverili çalışmaya, dürüstlüğe ve sorumluluklarına sahip çıkmalarına borçluyuz. İhtiyacınıza en uygun taşımayı sağlayacak hizmetlerimiz, işinin ehli ekibimiz ve 35 yıllık tecrübemizle güveninizi haketmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz

Tüm dünyaya ulaşan nakliyat ağımızı daha da ileri taşıyarak, "ulaşılmaz" denilen bölgelere gönderilerinizi güven içinde taşıyacağımız gün için çalışıyoruz.
Böylesi büyük bir hedef için tüm çalışanlarımızın emeğinin ve gösterdiğiniz güveni haketmemiz gerektiğini biliyoruz. Kaliteden, hizmet hızımızdan ödün vermeden ve çevreye karşı sorumluluklarımızı bir kenara bırakmadan bu günlere ulaşabilmek için, saygıyı, özveriyi ve şirket olarak kendimizi geliştirmeyi bir an olsun ihmal edemeyeceğimizi biliyoruz.
Bugün koruduğumuz değerler ve çalışanlarımızla bir bütün olarak, ülkemizin gururu olacağımız günlere ulaşmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Dünyanın sadece önemli ticaret merkezlerini değil en uç noktalarını dahi birbirine bağlayan, müşterilerinin güvenini korumaya devam etmiş, büyümesini sadece karlılıkla değil bilinç ve bilgisiyle de perçinleyen, tüm lojistik ve taşıma hizmetleri için tercih edilen lider kuruluş olmak.

ufka uzanan yol