Tolnak Nakliyat Logo telefon ikonu0352 503 08 61

Hizmetlerimiz

İnşaat malzemeleri, ağır iş makineleri ve tehlikeli maddelerin taşınması endişeyi hak eden bir yüktür. Taşıma zincirinin doğru oluşturulması, doğru lokasyonların kullanılması, ülkelere göre değişen yasal prosedürler ve yaşanabilecek öngörülmemiş problemler...

Ağır iş makinelerinin ve büyük kargların taşınması tüm sürecin en doğru şekilde bilinmesini, yönetilmesini ve çıkacak sorunlara karşı hazırlıklı olabilmeyi gerektirir. Her duruma uygun şekilde yapılacak bir planlama tecrübeyi, planın yerine getirilmesi özveri ve sorumluluk bilinci gerektirir. TOLNAK Nakliyat Taşımacılık, 35 yıllık tecrübesi ve araç şöförlerinden yöneticilerine kadar tüm çalışanlarının gösterdiği özverili çalışma, dürüstlük ve sorumluluklarına sadakat sayesinde zor olanı kolaylaştırır ve yatırımlarınızın emniyetle ulaşmasını sağlar.

ağır malzeme taşıyan bir başka kamyonumuz

35 yıllık tecrübemizin sağladığı bilgi ve öngörü ile kurduğumuz lojistik destek ağı, taşıma noktaları ne kadar karışık olursa olsun kargonuzun en hızlı ve güvenli şekilde yerine ulaşmasını sağlar.

Lojistik ağı arkaplan görseli

İhtiyacınız ister kapıdan kapıya teslimat, ister ağır iş makineleri olsun, TOLNAK Nakliyat Taşımacılık, tüm ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü sunar. Onyılların ardından edindiğimiz deneyim sayesinde, tıpkı bir doktorun ilacı hastanın ihtiyacına göre yazması gibi, ihtiyacınıza en uygun ve sizi en memnun edecek çözümler sağlıyoruz. Böylesi uzun sürelik bir tecrübeyi, bu güne kadar gösterdiğiniz güvene borçluyuz. Size hizmet ettiğimiz için çok mutluyuz.

tinyhouse taşıyan bir kamyonumuz